Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фліс, футер
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 200-260гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Толстовки Stedman


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Толстовки Stedman, це продукція що виготовляється спеціально для рекламних та корпоративних цілей, а саме проведення різних заходів і як частина робочого одягу співробітників підприємств. Основний попит на толстовки у весняні та осінні періоди року, а також застосовуються в холодних робочих умовах.

Рекламний текстиль даного типу застосовується для проведення різних заходів, таких як: промо-акції, політичні акції, ярмарки, концерти, виставки, презентації, спортивні заходи, та ін. Застосовуються як робоча уніформа: офіціантів, кур'єрів, вантажників, робочих СТО, співробітників торгових залів, промоутерів, співробітників заправок, офісного персоналу і т.п.

Друк на толстовках Stedman

Друк на толстовках Stedman виконується різними способами і методами, точніше можна сказати виконати брендування логотипами компанії, написами і зображеннями інформативного характеру. Способів брендировать текстиль дуже багато, наприклад такі як: шовкографія, сублімація, пришивними шевронами та нашивками, нанесення термоплівок і термотрансфера, вишивка, пришивними тисненнями на шкірі, бирками і розмірники. Від обраних способів брендування та зображення, залежатиме зовнішній вигляд кінцевого виробу. При бажанні можна здавалося б з простого вироби зробити абсолютно незвичайне і неповторне. Логотипи на толстовках можуть мати різні розміри і розташування, а також різну кількість.

Купити толстовки Stedman

Для того що б замовити і купити толстовки Stedman вам потрібно зателефонувати нашому співробітнику, за вказаним в контактах, номером телефону. Уточнити всі необхідні питання, наприклад наявність продукції на складі, ціну, приблизні терміни відвантаження, способи взаєморозрахунку.

Так само бажано відразу написати нам листа, з таким змістом: тип виробу, виробника, розмірну сітку і кольори, для бренлування логотипами вкажіть їх розміри, розташування і тип, до листа прикріпіть архів з логотипами.

Всі типи виробів можна замовляти тільки оптовими партіями від 50 шт., а зразки можна побачити в нашому офісі який знаходиться в Києві.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map