Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фліс, футер
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 200-260гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Толстовки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається поставками та виготовленням текстильної продукції, у тому числі нанесення на них, і розробку макетів одягу в корпоративному стилі. У тому числі ми займаємося пошиттям і поставками толстовок, таких брендів як: Fruit of the Loom, Stedman, B&С і Sol's. Данні типи що поставляються нами відібрані по оптимальному співвідношенню ціни і якості. Всі вони призначені в першу чергу для корпоративних клієнтів та проведення різноманітних рекламних та святкових заходи: ярмарків, презентацій, виставок, промо- акцій, політичних акцій, кейтирингів, спортивних змагань і турнірів, а також концертів і виступів. До того ж вони застосовуються як частина робочого одягу різних типів працівників: офіціантів, кур'єрів, офісного персоналу, різного роду робочого персоналу та обслуговуючого персоналу тощо. Толстовки як один з видів рекламного текстилю стали, одним з популярних способів просування свого бренду на ринок товарів і послуг.

Друк на толстовках

Друк на толстовках можна виконати різними способами, крім того на толстовках можна робити нанесення і вишивки, туди ж можна зарахувати способи оформлення різними нашивками із зображеннями та логотипами. У перелік способів брендування входять: шовкографія, термотрансферні нанесення, сублімація, нанесення термоплівок, вишивка, пришивні шеврони, бирки, нашивки, шкіряні тиснення, розмірники і цінники. Всі способи брендування, а саме логотипи, зображення і написи, можуть бути різного розміру і розташовуватися в різних місцях на текстильному виробі. На сторінках розділу "Брендування" можна знайти всю необхідну інформацію про кожен з них.

Замовити толстовки

Що потрібно робити для того що б замовити толстовки, по-перше для цього зв'яжіться з нашим співробітником по телефону, і уточніть всі необхідні питання, якщо є такі. По-друге складіть лист на прорахунок замовлення, вкажіть у ньому: для виробів їх тип, виробника, кількість, розміри і кольору, а для нанесення їх тип, розташування, розміри і прикріпіть зображення логотипів до листа. Так само на забувайте що всі види текстилю з нанесеннями можна замовити тільки оптовими партіями, і ціни на замовлення формуються по зростаючій градації, тобто більше кількість замовлених виробів, нижче ціна за одиницю виробу. На зразки печатки і виробів можна подивитися в офісі який знаходиться у місті Київ.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map