Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Торби з двунитки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

У нас є великий вибір текстильної продукції яка призначена для рекламного її застосування, проведення заходів, а також в якості частини комплекту, корпоративного одягу співробітників різних компаній і організацій. Всі типи виробів ми виготовляємо на своїх швейних виробництвах в рідкісних випадках для прискорення виконання великих замовлень виконуємо їх часткове пере розміщення.

Один з типів текстильної продукції який ми шиємо є торби з двунитки, що застосовуються для проведення промо-акці, презентацій, політичних акцій, концертів і виступів, а також в якості сувенірної подарункової продукції.

Пошиття торб з двунитки

Ми виконуємо пошиття торб з двунитки різних розмірів, форм крою, різною довжиною ручок, з різними візуальними та функціональними елементами: стяжками, кишенями, клапанами, нашивками, блискавками, липучками та ін. Також вони можуть мати прямокутні форми і форму трапеції або такі форми як циліндр і паралелепіпед. Об'ємні форми торб мають також тверде дно для кращого розподілу предметів у їх середині.

Друк на торбах з двунитки

Друк на торбах з двунитки в основному виконується шовкографією (друк текстильними фарбами), крім того їх можна брендувати вишивками, шевронами, нашивками, тисненнями на шкірі і бірками. Логотипи можуть бути розташовані в різних місцях і мати різні розміри. Також для того що б зробити друк на торбах, потрібно мати зображення у векторних форматах, у разі відсутності таких і наявності тільки растрових зображень, ми можемо їх векторизувати.

Про кожен спосіб брендування і векторизацію детально написано у відповідних розділах "Брендування" і "Векторизация".

Купити торби з двунитки

Для того щоб купити торби з двунитки вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером, за телефоном, вказаним в контактах. Або написати лист запит на прорахунок вартості, в якому потрібно вказати: тип виробів, їх кількість, розміри і передбачуваний тип тканини, далі потрібно вказати тип нанесення його розміри і розташування на торбах, а файл із зображенням прикріпіть до листа. Незабаром вам прийде лист з прорахунком вартості, передбачувані терміни виготовлення, способи оплати та документообігу.

Також потрібно знати що у нас можна купити торби з двунитки оптом від 50 шт. і більше. Крім того ви можете подивитися на зразки готових виробів в нашому офісі, який розташований в місті Києві. Ще можна домовитися з менеджером про зустріч у зручному для вас місці, для узгодження деталей замовлення, а також перегляду зразків.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map