Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Торби з спанбонду


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Торби з спанбонду це одні з найбільш популярних видів виробів, що пов'язане з їх якістю та зручністю особливо в літню пору року. Найбільш популярні вони серед молоді і використовуються як пляжні сумки, для походів в магазини і для простих прогулянок по місту, оскільки вони прості, яскраві, легко стилізуються і мають достатній об'єм місця, для більшості потреб.

Також торби з спанбонду використовуються в рекламних цілях, проведення різних заходів, в роді промо-акцій, агітацій, політичних акцій, презентацій, виставок і ярмарків, вони зручні тим що в них можна зберігати листівки і рекламні брошури.

Пошиття торб з спанбонду

Що ж таке пошив торб з спанбонду? Спанбонд це тканина з екологічно чистих волокон, що додає їй популярності серед різних організацій захищають екологію оточення. Також даний матеріал добре піддається фарбуванню, може мати різні яскраві кольори і відтінки, відповідно дозволяє робити вироби різної стилістики та форм.

Торби з спанбонду можуть мати форми від простої прямокутної до будь-якої довільної що має різні доповнюючі елементи, кишені, клапани, шлейки, стяжки, застібки, підкладку та багато ін.

Друк на торбах з спанбонду

Ми виконуємо друк на торбах з спандонду і їх брендування різними способами, такими як: шовкографія (друк фарбами), нанесенням термоплівок і термотрансфера, вишивками, пришивними бірками, тисненнями на шкірі, нашивками, цінниками, етикетками, багато ін. Всі логотипи та зображення можуть розташовуватися на торбах в різних місцях і можуть мати різні розміри.

Для печаток, нанесень і вишивок на торбах з спанбонду, потрібно наявність зображень у векторних форматах файлів: *.cdr і *.ai, в інших випадках ми можемо запропонувати векторизацію зображень на підставі наявних растрових або розробку з нуля при повній їх відсутності.

Купити торби з спанбонд

У нас можна купити торби з спанбонду тільки оптом від 50 шт. і більше. Для їх замовлення або прорахунку вартості потрібно зв'язатися з нашим менеджером по телефону чи електронкою, що вказані в контактах, потрібно вказати такі дані як: тип виробів, їх розміри, кількість, кольори, матеріали і т.д., а для нанесень, печатки та вишивок вказати їх розміри, розташування і тип брендування, зображення потрібно прикріпити до листа.

образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map