Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Торби


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям та виготовленням різної текстильної продукції, такої як: промо-одяг, спецодяг, одяг для готелів, ресторанів і кафе, тобто корпоративний одяг будь-якого типу, для персоналу і співробітників, що обслуговують Ваших покупців, також для залучення уваги потенційних клієнтів. Одним з таких типів рекламного одягу є торби. Найбільш часто дані вироби застосовуються для проведення промо-акцій, презентацій, і різних рекламних заходів.

Застосування і призначення торб

В основному торби є частиною комплекту з інших виробів: футболки, кепки, теніски, накидки, вітрівки, шорти тощо, оскільки вони добре комбінуються і на доповнення несуть практичний, функціональний характер їх застосування. В основному для зберігання листівок та іншої друкованої або сувенірної, подарункової продукції, яку часто роздають на промо-акціях клієнтам для ознайомлення людей з Вашою продукцією.

Виготовлення торб, матеріали

Торби робляться з різних тканин: кулірної, рубашечной, бязі, саржі, спанбонду, болоньї, також двох нитки та інших матеріалів, при такій необхідності. Також їх можна доповнювати різною фурнітурою (клапани на липучка, блискавках, ґудзиками і стяжках), підкладкою і кишенями (внутрішніми, зовнішніми). Довга ручки визначається залежно від того як вони будуть носиться в руках або на плечі, також і обсяг виробу залежить від габаритів вмісту що зберігається в торбах.

Замовлення торб на прорахунок і виробництво

Для замовлення торб необхідно зв'язатися з нашим менеджером, це можна зробити по електронній пошті або по телефону, вказаним на сайті. Для початку прорахунку, Вам необхідно сформувати запит, з такими даними: колір вироби, тип тканини, габаритні розміри виробу, довжина ручок, їх кількість, і надати макет зображення що наноситься на виріб. Також при великій партії замовлення від 100 шт. ви можете замовити зразок виробу для затвердження замовлення. Зразок коштуватиме значно дорожче, так як сума всіх трудовитрат розподіляється тільки на один виріб. При затвердженні замовлення вартість зразка торби включається в загальну вартість всього замовлення, як би переносячи вартість трудовитрат виготовлення за один виріб на останні 100 шт. Іншими словами ви нічого не втрачаєте, також завдяки зразку можна виконати додаткові коригування. У нашому офісі представлена, велика кількість вже виконаних робіт, тому ви маєте можливість вибрати з максимально вподобаного, відповідного вам варіанту торби.

Нанесення на торби

На торбах можна робити різні типи печаті: шовкографія, плівка і термотрансфер, а також виконати вишивку необхідного логотипу або зображення. Варіанти логотипів, їх розміри і розташування необхідно погоджувати на етапі розробки торб. Так як є певні труднощі, або неможливість виконання нанесення вже на готовому виробі. Брендування логотипами краще виконувати на крої, тобто вирізаних але не зшитих шматках тканини.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map