Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Лакоста
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Теніски поло American Style


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми пропонуємо виготовлення різної текстильної продукції в тому числі пошиття одягу, а також готовий промо одяг інших виробників, відомих брендів. Одним з таких типів продукції і брендів виробників промо одягу, високої якості, вироби яких ми продаємо, є теніски поло American Style. Це Турецькі теніски, з найкращим співвідношенням цінуй і якості.

Теніски поло American Style потрібні для проведення різних заходів, святкового та рекламного характеру, або використовуються як частина корпоративного одягу різного типу співробітників.

Якщо говорити про застосування даної текстильної продукції в рекламних цілях, то вона має ряд переваг в порівнянні з іншими, наприклад: такий тип реклами має деякий динамічний характер, знаходиться на рівні очей відвідувачів, порівняно дешевий, як рекламні площадки не вимагає обов'язкових щомісячних витрат і не прив'язаний до одного місця.

Друк на тенісках поло American Style

Теніски поло American Style можна брендировать різними типами друку, нанесень або вишивками, такими наприклад як: друк фарбами (шовкотрафарет), друк сублімаційній, термотрансферні нанесення, нанесення термоплівок, ще можна брендувати пришивними бірками, розмірниками, нашивками і шевронами. Зображення, написи і логотипи можуть розташовуватися в різних місцях на виробі і мати різні розміри: на всю спину, на кишенях, клапанах, на рукавах, лівих грудях, уздовж кантів вироби та ін.

Про кожен тип нанесення і формування цінуй на них, можна прочитати в розділі "Брендування".

Замовити теніски поло American Style

Якщо вам необхідно замовити теніски поло American Style, тоді для початку зв'яжіться з нашим менеджером, для уточнення деталей замовлення, це можна зробити за телефоном, вказаним в низу даній сторінці або в розділі "контакти". Далі потрібно написати нам листа запит на прорахунок вартості, який буде підставою для формування замовлення на виробництво, тому є обов'язковим для складання. У листі потрібно вказати тип виробу, виробника, їх кількість, розміри і кольору, якщо потрібно нанесення, вкажіть його розміри, розташування і тип, до тіла листа прикріпіть файл із зображенням у векторному форматі, і якщо є технічний макет, тоді його теж бажано відправити нам.

Подивитися всі типи зразків і друку на них, можна в нашому офісі, він знаходиться в Києві, ще можна домовитися з менеджером про зустріч, у зручному місці для вас, але в межах міста Київ. І вже при зустрічі вибірково подивитися зразки виробів. Ціна за вироби і сума загального замовлення розраховується індивідуально.

Подібні матеріали теніски поло


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map