Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Лакоста
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Теніски поло Stuff


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається розробкою і пошиттям різної текстильної продукції та її Брендірованієм, також ми продаємо готові вироби інших виробника промо продукції.

Теніски поло Stuff узбецького виробника, вони гарної якості і помірної ціни, що робить їх досить популярними на даному ринку. Теніски мають дуже широкий спектр їх застосування, як частина корпоративного одягу або для проведення рекламних та святкових заходів. Їх носячи такі співробітники як: обслуговуючий персонал, офісні співробітники, консультанти торгових залів, кур'єри, офіціанти та багато ін. А також для проведення різних промо акцій, презентацій, ярмарків, концертів, чемпіонатів, політичних заходів або інших.

Друк на тенісках поло Stuff

На тенісках поло Stuff можна зробити нанесення різними способами, який тільки сподобається або буде потрібен для вирішення поставленого завдання. Брендувати теніски можна такими способами: шовкотрафаретне нанесення, нанесення текстильних термоплівок, сублімаційні повнокольорові нанесення, термотрансферні повнокольорові переноси, або комп'ютерна вишивка, пришивні шеврони, бірки, нашивки, розмірники та ін. Написи і логотипи можуть бути різних розмірів і мати різне розташування на тенісці: вся спина, рукав, кишеня, ліва грудь, уздовж кантів, на клапанах і шлейках, або інших необхідних місцях. Ціни на кожен тип брендування розраховується по різному, наприклад за кількістю стібків, за форматом зображення або іншими способами з урахуванням витрачених матеріалів і кількості виробів замовлення.

Про кожен тип нанесення, друку та вишивки, можна прочитати в розділі "Брендування" на цьому сайті.

Замовити теніски поло Stuff

Для замовлення тенісок поло Stuff і нанесень на них, як і інших виробів, вам потрібно зв'язатися з менеджером, для узгодження деталей або уточнення питань замовлення. Після, потрібно написати нам листа на прорахунок вартості, і який буде підставою для формування замовлення на виробництво. У листі вкажіть: тип виробу, виробника, їх кількість, розміри і кольори, для нанесень вкажіть їх тип, розміри і розташування, ще потрібно прикріпити файл самого зображення і бажано у векторному форматі.

Всі типи виробів і нанесень можна замовляти оптовими партіями, 50 шт. Ціни формуються оптовим способом, тобто чим більше кількість виробів замовлення, тим нижче ціна за одиницю такого виробу. Подивитися на зразки тенісок поло Stuff з нанесеннями, можна в нашому офісі, який знаходиться в Києві. або ви можете домовиться з нашим менеджерів, зустрінеться в будь-якому зручному для вас місці, подивитися зразки і обговорити деталі замовлення, також у межах міста Київ.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map