Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Вітрівки B&С


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Вітрівки B&С одні з найбільш популярних виробів, вартість на них значно вище інших брендів виробників, що повною мірою виправдано їх якістю. Їх технологічна функція, це захист від вітру та дощу, а також даний клас виробів призначений для корпоративних клієнтів їх співробітників, і в тому числі рекламного їх застосування. Ще вітрівки комплектуються іншими видами виробів: футболками, тенісками або толстовки, кепками або шапками, торбами або сумками, банданами або косинками, і будь-якими їх конфігураціями. Даний одяг застосовується для проведення різних промо акцій, презентацій, політичних акцій, в тому числі виступають в ролі комплектів корпоративного одягу, наприклад: кур'єрів, вантажників, офіціантів, і робітників різних виробництв.

Друк на вітрівках B&С

Друк на вітрівках B&С виконується різними способами з різним їх розташуванням і розмірами: шовкотрафаретним методом, сублімаційним, термотрансферним методом, нанесенням термоплівки. Ще вітрівки можна брендувати логотипами, зображеннями і написами інформативного характеру: вишивками, шевронами, бірками, розмірниками, цінниками і тисненнями на шкірі, які пришиваються до виробу.

Про нанесення на вітрівках B&С, формування на них цін, а також типи виробів і тканин на яких можна виконувати кожне з них, можна прочитати в розділі "Брендування".

Замовити вітрівки B&С

Для того що б замовити вітрівки B&С, вам всього лише потрібно зв'язатися з нашим співробітником для уточнення питань що цікавлять вас і написати нам листа з таким вмістом: тип виробів, кількість, кольори, розміри, і їх виробника, а для нанесень, їх тип, розміри і розташування, файл із зображенням прикріпіть до даного листа.

Наш офіс знаходиться в Києві, де ви можете подивитися на зразки вітрівок і нанесень на них. Вітрівки B&С можна замовляти тільки оптовими партіями від 50 шт. і ціни на них формуються так само по оптовому принципом, чим більше замовлення виробів, тим дешевше одиниця такого.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map