Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Вітрівки для реклами


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням різної текстильної продукції, в основному для рекламного застосування і корпоративних клієнтів. Також у нас можна замовити вітрівки для реклами, а саме проведення різних заходів: прмо-акцій, BTL, виставок, ярмарків, презентацій, кейтірінгов, корпоративів, хостес, а також подій святкового типу.

Основними замовниками цієї продукції, є: великі виробничі компанії, складські, будівельні організації, готелі, ресторани, кафе, торговельні центри, мегамаркети, а також різні спортивні та навчальні організації.

Пошиття вітрівок для реклами

Виготовлення вітрівок для реклами виконується з різних матеріалів, що мають захист від вітру і водовідштовхувальні характеристики, також вони можуть мати різну щільність, склад, плетіння нитки, наявність просочень, тактильні та інші властивості, і звичайно ж у кожного матеріалу різна ціна за погонний метр. Це можуть бути такі тканини як: болонья, дюспо, турист, макінтош, плащові тканини, з срібним просоченням, а також бавовняних тканин з просоченням від попадання вологи всередину (на шкіру людини).

Вітрівки для реклами можуть мати різні конфігурації: розміри, довжину, наявність підкладки, капюшона, врізані або зовнішніх кишень, клапанів, наявність різної фурнітури і способів застібання: кнопки, люверси, липучки, блискавки, стяжки та ін.

Вітрівки для реклами з логотипами

У нас можна замовити вітрівки для рекламних із зображеннями та логотипами компанії замовника. Брендування вітрівок можна виконати різними способами, такими як: шовкотрафаретний друк, друк сублімацією, нанесення термоплівок, термотрансферні нанесення, вишивками, пришивними шевронами і бірками. Вибір типу брендування залежить від складності зображень, а також типу матеріалів на яких будуть виконуватися вишивки та нанесення.

Для виконання нанесень, друку та вишивки, вам необхідно надати зображення і логотипи в векторних форматах, файлів. Справа в тому що технологія виконання нанесень, друку і вишивок, вимагають розробки програм для порізки плівок, вишивальних програм, виведення просвітів та інших робіт на підставі векторних зображень. Якщо у вас є тільки растрові формати зображень, наші менеджери можуть виконати їх векторизацію.

Замовити вітрівки для реклами

Вітрівки для реклами можна замовити по телефону та електронною поштою вказаним на даному сайті в розділі "контакти". У листі необхідно вказати: тип виробів, кількість, розміри, кольори, тип нанесень, прикріпити технічні макети та зображення логотипів з розташуванням і розмірами на виробі.

З усіх питань щодо даного замовлення, краще тримати зв'язок з одним менеджером, який взявся вести ваше замовлення. Що допоможе уникнути втрати даних, а також виникнення подальших розбіжностей.

Вітрівки можна замовляти оптовими партіями від 50 шт. і більше. Пов'язано це з технологічними процесами і необхідністю здешевлення виробів, дозволяє економити на вартості витратних матеріалів, а також на виконанні однотипних робіт, які надалі розподіляються на всю партію замовлення. Відповідно чим більше виробів замовляється, тим дешевше вартість за одиницю. Тому кожна партія замовлення розраховується індивідуально, з урахуванням кількості витратних матеріалів, а також зміни цін на них.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map