Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Вітрівки Fruit of the Loom


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Вітрівки Fruit of the Loom одні з найбільш якісних виробів даного типу, вони виготовлені з тканини болонья, їх основна функція, це захист від вітру, а також дощу. Дані вироби користуються великим попитом у корпоративних клієнтів і використовуються вони, для своїх співробітників як частина корпоративного одягу, а також для проведення різного роду рекламних акцій, і різних заходів. Ще такі вироби часто комплектують іншими типами одягу: футболками, тенісками або толстовки, кепками або шапками, торбами або сумками, банданами або косинками. Завбачливі рекламні компанії намагаються замовити відразу декілька варіацій, комплектів, рекламного одягу, для різних погодних умов, у тому числі різних місць проведення акцій.

Друк на вітрівках Fruit of the Loom

На вітрівках Fruit of the Loom можна робити різні види друку і нанесень, наприклад: друк шовкографією, друк сублімаційний, нанесення текстильних термоплівок, термотрансфетні переноси. Крім вище перерахованих способів брендування, ще є такі: комп'ютерна вишивка, пришивними шевронами, нашивки, тиснення зі шкіри, розмірники, бірки і цінники. Іншими словами кажучи на будь-який смак і колір. Всі вони можуть мати різне розташування на виробі, а також розміри. Про формування цін на них, можна прочитати в підрозділах даного сайту, на сторінці "Брендування".

Купити вітрівки Fruit of the Loom

Купити вітрівки Fruit of the Loom можна оптовими партіями, від 50 шт., Ціни на них формуються відповідно по оптовому принципом, тобто чим більше замовлено виробів тим менше ціна за одиницю. Заявку на прорахунок вартості, можна надіслати електронною поштою, для цього потрібно вказати: тип виробів, виробника, їх кількість, розміри і кольору, в тому числі для нанесень, вкажіть їх тип, розміри і розташувань на вітрівках. До заявки прикріпіть зображення у векторних форматах. На зразки вітрівок Fruit of the Loom можна подивитися в нашому офісі, який знаходиться в Києві. У тому числі там можна побачити зразки нанесень на них та інші типи виробів, подивитися якість тканин та пошиття.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map