Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Вітрівки оптом


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

У нас можна пошити вітрівки оптом, для корпоративних клієнтів, а саме співробітників, контролю за охайністю та відповідності корпоративному стилю, захисту від шкідливого, зовнішнього впливу, а також для застосування у рекламних цілях. Також ми пропонуємо брендування вітрівок логотипами компанії, для кращої впізнаваності і запам'ятовуванню бренда.

Корпоративна або рекламний одяг має ряд позитивних факторів у порівнянні з іншими типами реклами, такі як: така реклама має деякий динамічний характер, знаходиться на рівні очей відвідувачів і клієнтів, не вимагає обов'язкових щомісячних витрат, при можливості довгострокового її використання. Також брендований одяг дозволяє виділяти ваших співробітників серед інших, що актуально коли кілька компаній працюють на одній торговій або робочої площі, на виставках і презентаціях.

Готові вітрівки оптом

Ми пропонуємо великий вибір готових типів вітрівок, таких брендів як: Fruit of the Loom, B&С, Sols і Stedman, з різними типами їх конфігурацій і кольорів. Наявність виробів на складі потрібно дізнаватися по телефону. Так само від кількості виробів ціна може значно варіюватися. Для замовлення на поставку виробів обраних за каталогом але ті що не поставляються на Україну в потоковому режимі, необхідне підписання договору на постачання і виконання передоплати в розмірі 90 % від загальної вартості замовлення.

Пошиття вітрівок оптом

Для замовлення на пошиття, вітрівок, оптом, необхідно вибрати тип такни з якої будуть шитися вироби, вказати чи необхідна підкладка, чи потрібен капюшон або кишені, визначиться з типом блискавок і гудзиків, наявністю люверсів і стяжок, а також конфігурацією кожного елемента. Ті елементи які не обговорювалися, виконуються на розсуд технолога виробництва. Приклади пошиття виробів даного типу можна подивитися у нас в офісі або попросити менеджера показати зразок при зустрічі в зручному для вас місці.

Нанесення логотипів на вітрівках оптом

На вітрівках можна робити нанесення різного типу, наприклад: шовкографією, плівкою, а також можна робити вишивку. Логотипи можуть мати різне розташування і розміри на виробі, а також мати різну кількість кольорів залежно від типу нанесення. Основне розташування логотипів, це: на правій груді, на всій спині, на рукавах, на кишенях і клапанах, уздовж нижнього канта виробів. Від кількості нанесень ціна може значно змінюватися.

Замовлення вітрівок оптом

Замовити вітрівки оптом можна по телефону та електронною поштою, узгодження замовлення необхідно проводити з менеджером при зустрічі, в будь-якому зручному місці для вас. У листі запит на прорахунок вартості, необхідно вказати: тип виробів, колір виробів, розміри, кількість, а також гранично необхідні терміни відвантаження. Після відправлення листа, з вами зв'яжуться найближчим часом.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map