Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Вітрівки Sol's


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Вітрівки Sol's призначені для застосування їх в рекламних цілях, проведення різного роду заходів, а також використовуються як один з елементів корпоративного одягу.

Для формування повного комплекту корпоративного та рекламного одягу використовуються такі типи одягу як: футболки, теніски або толстовки, кепки або шапки, бандани або косинки, торби або сумки. Такі типи одягу носять різні співробітники, наприклад: офіціанти, кур'єри, вантажники, робочі виробництв, СТО і заправок, будівельники тощо, персонал який працює поза приміщеннями, а також у вітряну і дощову погоду. До того ж даний одяг застосовується для проведення різних заходів, промо акцій, політичних акцій, спортивних турнірів, виставок та ярмарків.

Друк на вітрівках Sol's

Друк на даному типі виробів можна робити різними способами, це може бути: шовкографія, друк сублімації, нанесення термоплівок, переноси термотрансферних зображень. Ще вітрівки Sol's можна брендировать іншими способами: вишивками, шевронами, нашивками, бирками, розмірниками, цінниками, пришивними тисненнями на шкірі. Така велика різноманітність способів брендування дозволяє робити з цілком простих виробів, абсолютно оригінальні і неповторні, які будуть повною мірою відповідати корпоративному стилю, його формам і кольорам, які присутні на логотипах компаній.

Купити вітрівки Sol's

Як і у випадку замовлення будь-яких інших типів виробів, для того що б купить вітрівки Sol's, вам всього лише потрібно написати нам листа з такими даними: тип виробів, виробника, їх кількість, їх кольору і розміри, а при необхідності брендування виробів, вказати їх тип, розташування на виробі і розміри, а зображення логотипів потрібно прикріпити до листа і бажано у векторному форматі.

Вітрівки можна замовляти оптом і тільки від 50 шт., Також це стосується нанесень на них, одного типу. Ціни на вироби також формуються по оптовому принципом, більше замовлення виробів, нижче ціна за одиницю. На зразки виробів з нанесеннями можна подивитися в нашому офісі, який знаходиться в Києві.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map