Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Вітрівки Stedman


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Вітрівки Stedman, це одне з найбільш популярних і поширених типів текстильних виробів, призначене для рекламних цілей і застосування їх як робочої уніформи співробітниками різних організацій.

Крім продажу готових виробів інших виробників, ми займаємося розробкою та пошиттям власної текстильної продукції, а також виконуємо брендування всіх типів текстилю різними методами. Застосування вітрівок Stedman для реклами має багато переваг у порівнянні з іншими типами реклами, така реклама: знаходиться на рівні очей клієнтів, має динамічний характер, не прив'язана до одного місця, як рекламні площадки, не вимагає обов'язкових щомісячних витрат, і значно нижче за вартістю інших типів реклами.

Друк на вітрівках Stedman

Як вже було сказано ми виконуємо брендування одягу різними способами, одним з найбільш поширених способів став друк на вітрівках Stedman, але є також і інші способи, такі як: нанесення термоплівок, термотрансиерние нанесення, пришивними шевронами та нашивками, вишивкою, бирками, розмірники і пришивними тисненнями на шкірі. Такий великий вибір дозволяє робити абсолютно оригінальні і неповторні вироби, до того ж нанесення і вишивки можуть мати різні розміри і розташування на вітрівках. Майже всі типи друку і нанесень прирівнюються по форматним розмірами паперу: А3, А4, А5, від чого і формується на них вартість. Вартість на вишивку розраховується за кількістю стібків вишитих на логотипі.

Купити вітрівки Stedman

Замовити та купити вітрівки Stedman дуже просто, для цього потрібно написати нам лист із зазначенням необхідної інформації про продукцію що замовляються вами: тип виробів, виробника, розмірну сітку і їх кольори. Якщо потрібно брендувати одяг тоді додайте до листа таку інформацію: тип нанесення, їх розміри і розташування на виробі, а логотипи прикріпіть до листа у векторному форматі. Не забудьте вказати свої контакти для зворотного зв'язку. Ще ви можете зв'язатися з одним з наших співробітників відділу продажів для уточнення всієї необхідної для вас інформації.

Перед тим як зробити замовлення, ви можете подивитися на зразки подібних виробів з нанесеннями в нашому офісі, який знаходиться в Києві або домовиться про зустріч з нашим менеджером у зручному для вас місці. Всі види продукції і в тому числі вітрівки, можна купити тільки оптом від 50 шт. Ціна на вітрівки також формується по оптовому принципом чим більше кількість виробів що замовляються тим нижче вартість за одиницю такого, тому вартість замовлення розраховується індивідуально.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map