Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Замовити бандани


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається розробкою і пошиттям різної текстильної продукції оптом, для рекламних цілей, а також для корпоративних клієнтів. Рекламний одяг призначений для співробітників і обслуговуючого персоналу компанії, допомагає стежити за їх охайністю і дотримуватися корпоративного стилю.

Також у нас можна замовити бандани розробку і пошиття, для проведення різного роду заходів: презентацій, промо-акцій, виставок, ярмарків, BTL, хостес, корпоративів, кейтирингів, спортивних турнірів, концертів, виступів та велика кількість інших. Також їх використовують в якості подарунків та сувенірної продукції для своїх співробітників і клієнтів.

Замовити бандани в якості реклами свого продукту або застосовувати інші типи текстильної продукції, значно дешевше і ефективніше, ніж інші запропоновані на даному ринку. Рекламний текстиль хороший тим, що: знаходиться на рівні очей відвідувачів та клієнтів, має широке охоплення аудиторії, має динамічний характер, не має прив'язаності до одного місця, не має обов'язкових щомісячних витрат і багато іншого.

Також можна виконувати замовлення бандан оптом від 100 шт. і більше, що дозволяє економити кошти на витратних матеріалах, які також виходять по оптовими цінами, та на одноманітних роботах, вартість яких розподіляється на всю партію замовлення, у зв'язку з чим одиниця товару виходить значно дешевше.

Замовити бандани на пошиття

Можна замовити бандани з різних тканин, таких як: бавовняна тканина, крепсатін, бязь, габардин, атлас і тканини діагональної групи. Ще у бандан може бути застосована різна обробка краю: оверлок, підгин, а на синтетичних тканинах можна робити термообробку краю.

Дані вироби можуть мати різні форми, але основні які замовляють у нас, це: прямокутні, квадратні і трикутні, ще при необхідності можна пошити будь-якої іншої форми, і тим самим виділитися на тлі інших оригінальною формою.

Також бандани замовляються на пошиття різними спортивними, танцювальними та музичними напрямками. В основному це різного роду молодіжні групи напрямів і культур як: реп, хіп хоп, аренбі, і багато інших.

Ці вироби в основному є тільки частиною промо комплектів одягу співробітників, і часто їх збирають в комплект з: футболками, кепками, теніски, толстовки, вітрівками, жилетами, торбами, регланами, фартухами та іншими видами виробів.

Замовити бандани з нанесеннями

Ще можна замовити бандани з логотипами компанії та зображеннями інформативного характеру на них. Є різні типи нанесень які застосовуються в залежності від поставлених завдань, використовуваних матеріалів і складності зображення: шовкотрафаретний друк, друк сублімації, нанесення термоплівок, термотрансферний друк, а також можна брендувати вишивками й бірками.

Всі типи нанесень значно покращують вигляд виробів і надають їм завершеність. На банданах найкраще виглядають вишивки і бірки, невеликих розмірів, розташованих уздовж кантів. Також вишивку на банданах не варто робити великих розмірів, оскільки вона сильно ущільнює тканину.

Нанесення і вишивка на банданах з логотипами компанії, дозволяє визначати приналежність співробітників, тієї чи іншої компанії, що особливо важливо у випадках коли кілька компаній працюють на одній торговій або офісної площі, а саме дозволяє уникнути плутанини з боку клієнтів і виступає в ролі корпоративного бейджа.

Замовити бандани на прорахунок і виготовлення

Для замовлення бандан необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону, для уточнення інформації, а також скласти лист запит на прорахунок вартості. Лист на прорахунок вартості потрібно обов'язково складати, оскільки він буде підставою для замовлення на виробництво.

Лист потрібно скласти в структурованому вигляді і мати такі дані як: кількість, розміри, кольори, тип тканини, типи нанесень, розміри і розташування логотипів, прикріпити зображення з технічними макетами та логотипами у векторних форматах. А в заголовку потрібно вказати назву даної сторінок "замовити бандани".

З усіх питань щодо замовлення виробів, необхідно звертатися до одного менеджеру, який взявся вести замовлення. Це допоможе уникнути втрати даних і виникнення розбіжностей. Також ви можете домовиться про зустріч з нашим менеджером в будь-якому, зручному для вас місці і необхідний час, для узгодження замовлення і затвердження зразків.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map