Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Замовити фартухи


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Sketch" займається виготовленням і розробкою різної текстильної продукції, в основному ця продукція призначена для рекламних цілей і корпоративних клієнтів. У нас можна замовити фартухи на пошиття та розробку відповідно корпоративному стилю, основним кольорам, лініях, формам і пропорціям, присутнім на логотипах компаній. Дану продукцію застосовують для проведення різних заходів: промо-акцій, презентацій, корпоративів, кейтирингів, BTL, ярмарків, виставок та багатьох інших подій. Також корпоративний одяг допомагає витримати фірмовий стиль, та контролювати охайність співробітників і обслуговуючого персоналу: кафе, готелів, ресторанів, магазинів, торгових центрів, мегамаркетів та інших підприємств.

Замовити фартухи з розробкою дизайну

У нас можна замовити фартухи різних конфігурацій, форм крою і застосуванням різних матеріалів. Їх можна пошити з тканин різних по щільності, складів, плетіння нитки, тактильних та інших властивостей: саржа, грета, дюспо, болонья, габардин, або інших необхідних матеріалів. Також вироби можна доповнити різними деталями, інформаційного та візуального характеру: клапанами, кишенями, стяжками, шлейками, зав'язками, та іншими необхідними деталями. Фартуху можна надати більшого акценту і контрастності, застосовуючи різні кольори ниток, окремих форм крою, фурнітури та інших елементів.

Замовити фартухи з лого

Ще можна замовити фартухи з нанесеннями зображень на них, і логотипів. Логотипи можна робити різними способами: шовкографією, термотрансферний друк, нанесення плівки, друк сублімації. Також можна замовити фартухи з вишивкою і бірками, а також пришивними шевронами. Всі типи нанесень, друку і вишивок, сильно покращують зовнішній вигляд виробів, а також надають деякої завершеності виробу. Логотипи на текстилі виконують рекламну функцію і дозволяють визначати приналежність співробітників тієї чи іншої компанії, особливо це важливо якщо співробітники різних компаній працюють на одній площі. Для виконання нанесень необхідно мати логотипи в векторних форматах.

Замовити фартухи на прорахунок і виробництво

Для того щоб замовити фартухи, ви можете зв'язатися з нашим менеджером на пряму, за телефоном, вказаним на даному сайті в розділі "контакти", і уточнити всю необхідну інформацію. Замовлення на виробництво виконується, на підставі листа запиту на прорахунок вартості, його необхідно складе в такому вигляді, в заголовку вкажіть "замовити фартухи", а в змісті: розміри, кількість, кольору, тип тканини, прикріпіть технічні зображення і логотипи що будуть наноситися на вироби, із зазначенням їх розмірів, розташувань, і типу нанесень. З усіх питань щодо прорахунку і замовлення, краще звертатися до одного менеджера. Замовити фартухи можна оптовими партіями від 50 шт.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map