Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Замовити вітрівки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням різної текстильної продукції, в основному для корпоративного і рекламного застосування, співробітників компанії та інших цілей. У нас можна замовити вітрівки, для співробітників і персоналу що працюють по за приміщенням та погані погодні умови.

Даний тип виробів застосовується, як для різного типу: співробітників компаній, організацій, так і для проведення різних заходів, подій: рекламного або святкового характеру. Це можуть бути: презентації, промо-акції, ярмарки, BTL, виставки, кейтиринги, корпоративи, виступи, концерти, спортивні турніри та багато іншого.

Замовити вітрівки на пошиття

Вітрівки шиються з легких тканин, найчастіше синтетичних: болонья, турист, макінтош, плащові тканини, зі срібним просоченням, а також бавовняних тканин з просоченням від попадання вологи всередину (на шкіру людини), всі типи тканин відрізняються щільністю, складом тканини, наявністю просочень, тактильними й іншими властивостями, та звичайно ж вартістю за погонний метр.

Вони бувають будь-якого розміру, довжини, кольору, фасону, з капюшоном, підкладкою, врізаними і зовнішніми кишенями, з використанням додаткової фурнітури, блискавки, липучки, кнопки, люверси, зі стяжками, а також можливістю зібрати їх в мішечок (чохол), для зручної транспортування і зберігання.

Замовити вітрівки можна великими обсягами від 50 шт., Стандартних типів виробів, за власними зразкам, або замовити індивідуальну розробку. При розробці дизайну вітрівок, враховуються основні кольори компанії, форми, лінії і пропорції присутні на логотипах компанії, і відповідно корпоративному стилю.

Замовити вітрівки з логотипами

Нанесення логотипів компанії на вироби, дозволяє виділити ваших співробітників, на тлі конкурентів, що особливо важливо у випадках, коли кілька підприємств працюють на одній торговій площі, а також допомагає уникнути плутанини з боку відвідувачів і клієнтів.

Логотипи, написи, емблеми та інші зображення компанії, можна наносити в різних місцях на вітрівці: вся спина, всі груди, ліва грудь, на кишенях, клапанах, рукавах або інших необхідних місцях.

Ми застосовуємо, такі способи брендування логотипами як: нанесення термоплівок, термотрансферні нанесення, шовкотрафаретний і сублімаційний друку, пришивання шевронів, бірки та вишивка.

Для виконання брендування будь-яким з типів, необхідно мати зображення логотипів у векторних форматах, оскільки всі роботи з попередньої підготовки друку, розробку вишивальних програм і програм для порізки плівки, робляться на підставі векторних зображень. За наявності зображень тільки в растрових форматах, ви можете замовити у нас їх векторизацію.

Як замовити вітрівки?

Для того щоб замовити вітрівки, ви можете зв'язатися з нашими консультантами, які дадуть вичерпні відповіді на всі ваші запитання, за номерами вказаними на даному сайті, в розділі контакти.

Ще ви можете скласти лист запит, на прорахунок попередньої вартості, в заголовку листа потрібно вказати назву даної сторінки "Замовити вітрівки". А в змісті, перерахувати необхідні для вас параметри, а також параметри наведені в нижньому списку.

Пошиття вітрівок проходить необхідних етапів узгодження, затвердження і виконання замовлення:

- основні питання (кількості, розмірів, кольору виробів);

- конфігурацію виробів, підбір матеріалів (наявність капюшона, кишень, підкладки, клапанів, чохла, стяжок, а також фурнітури, блискавки липучок, кнопок та люверсів);

- вибір типу брендування (нанесення, друк, вишивка, шеврони або бірки);

- попереднє макетування вироби з розташуванням і розмірами нанесень на них;

- при необхідності, виготовлення зразка вироби для замовника;

- оплата, виготовлення, відвантаження і документообіг.

Замовляйте у нас пошиття вітрівок, і ми зможемо гарантувати демократичні ціни, висока якість готових виробів та короткі терміни їх виконання.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map