Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Замовлення фартухів


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми займаємося пошиттям і розробкою індивідуального дизайну виробів корпоративного, промо-та спецодягу, призначеного для рекламних цілей, а також дотримання фірмового стилю і контролю охайності співробітників, а також обслуговуючого персоналу: магазинів, готелів, кафе, торговельних центрів, ресторанів, і багатьох інших підприємств . Також у нас можна замовити фартухи для проведення різного роду заходів, подій і свят: промо-акції, презентації, BTL, ярмарки, виставки, корпоративи, кейтірінгі, й ін. Застосування текстильної реклами значно дешевше інших видів реклами, а також набагато ефективніше.

Замовлення фартухів дизайну і розробки

У нас можна замовити фартухи різних конфігурацій, форм крою, застосовуваних матеріалів і фурнітура, а також відповідно корпоративному стилю компанії, основним кольорам і лініях присутнім на логотипі. Для пошиття фартухів можна використовувати різні тканини: саржа, грета, дюспо, болонья, габардин, або інших необхідних матеріалів, дані матеріали відрізняються щільністю складом, плетінням нитки, тактильними й іншими властивостями. Ще дані вироби можна оформляти і доповнювати такими деталями: кишенями, шлейками, стяжками, клапанами, зав'язками та багато інших.

Замовлення фартухів з нанесеннями

Також можна замовити фартухи з логотипами компанії та зображеннями. Нанесення логотипів можно виконувати різними способами: шовкографія, термотрансферний друк, сублімація, нанесення термоплівки, а також можна зробити вишивки та брендувати пришивними шевронами, й бірками. Підготовчі печатні роботи, розробка програм, для вишивки, та для плотерів на порізку плівок, виконуються на підставі векторних зображень.

Замовлення фартухів на прорахунок і виробництво

Замовлення фартухів можна робити оптовими партіями від 50 шт. і більше. Для уточнення питань і деталей, ви можете зв'язатися з нашим менеджером на пряму по телефону вказаному на даному сайті. Для виконання замовлення, необхідно обов'язково скласти лист на прорахунок вартості, і скласти його в такому форматі: у змісті вкажіть: розміри, кількість, кольору, тип тканини, прикріпіть зображення технічних макетів, а також логотипів, їх розмірів розташування і тип нанесення. У заголовку необхідно написати назву даної сторінки "Замовлення фартухів". З усіх питань щодо замовлення виробів потрібно тримати зв'язок з одним менеджером ведучим ваше замовлення.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map