Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Замовити накидки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

У нас можна замовити накидки, а також пошиття та розробку іншої текстильної продукції, призначеної для корпоративних співробітників. Дані вироби застосовуються для проведення різних рекламних і святкових заходів: презентацій, BTL, ярмарків, виставок, промо-акцій та ін. Також накидки носить обслуговуючий персонал: магазинів, маркетів, готелів, кафе, ресторанів і різного роду робочий персонал. Можна замовити накидки відповідно корпоративному стилю компанії, її корпоративним кольорам, лініям пропорціям та формами, що збільшує запам'ятовуваність компанії у відвідувачів і потенційних клієнтів. Застосування такого способу реклами, дуже ефективно і порівняно за невеликі гроші.

Замовити накидки на виготовлення

Накидки можна пошити з різних матеріалів: болонья, саржа, габардин, грета, дюспо та ін., з різними конфігураціями форм крою, кольорів, відповідністю фірмовому стилю, доповненням різними, функціональними елементами: кишенями, шлейками, клапанами, зав'язками та іншими деталями. Також можна замовити накидки з різною конфігурацією застосовуваної фурнітури та іншими кольорами ниток, для додання акценту виробу.

Замовити накидки з лого

На накидках можна виконувати брендування, логотипами компанії та іншої візуальної інформацією. Можна замовити накидки з логотипами нанесеними різними методами: шовкотрафаретний друк, термо плівка, термотрансферний друк, вишивка, шеврони і бірки. Нанесення можуть мати різне розташування на виробі і різні розміри. Всі типи нанесень виконуються на підставі векторних зображень.

Складання запиту для того щоб замовити накидки

Купити накидки можна виконавши запит на прорахунок попередньої вартості. Це можна зробити по телефону або електронною поштою. У поштовому листі потрібно вказати: кількість, розміри, кольори, можна прикріпити технічні макети виробів і зображення логотипів, з розмірами і розташуванням, в заголовку листа необхідно вказати "замовити накидки". Замовити накидки можна оптовими партіями від 50 шт., пов'язано це з розподілом трудовитрат на одиницю виготовляється вироби, а також при замовленні більшої кількості, ніж 50 шт., вартість за одиницю буде дешевше.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map