Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Замовлення накидок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається розробкою та виготовленням різного текстильного, корпоративного та промо одягу. Також у нас можна виконати замовити накидок, для співробітників компаній, а саме персоналу: співробітників торгових залів, магазинів, промоутерів, а також співробітників готелів, ресторанів і кафе. Накидки можуть використовуватися в рекламних цілях, для проведення різних заходів: прмоа-кцій, БТЛ, виставок, презентацій, ярмарків і різного роду свят. Дані вироби мають порівняно дешеву вартість з іншими типами реклами, завдяки можливості тривалого їх застосування, а також мають гарний рекламне вплив, оскільки знаходяться на рівні очей відвідувачів і потенційних клієнтів, з наявністю динамічного характеру.

Виготовлення та замовлення накидок

Замовлення накидок на пошиття, виконується на підставі затверджених технічних макетів, та затверджених зразків матеріалів, фурнітури. Для затвердження тканин та інших матеріалів, ви можете домовитися про зустріч з нашим менеджером в будь-якому, для вас, зручному місці. Накидки можна робити з різних тканин, таких як: болонья, габардин, саржа, дюспо, грета та ін., різних конфігурацій крою, кольорів і функціональним доповненням: кишенями, клапанами, шлейками, зав'язками та іншими деталями. Замовлення накидок індивідуального дизайну, дозволяє розробляти вироби у відповідності з корпоративним стилем компанії.

Замовлення накидок з нанесенням

При замовленні накидок, у процесі їх виготовлення, можна виконати нанесення логотипів і зображень, різними методами: друк фарбами (шовкотрафаретний друк), термоплівка, термотрансфер, вишивка, пришивні шеврони і бирки. Дані нанесення можуть мати різне розташування і необхідні розміри. Також для того, щоб замовити накидки з логотипом, необхідно затвердити зразки печатки і мати зображення логотипів у векторному форматі. За відсутності таких у вашої компанії, наші менеджери можуть виконати векторизацію на підставі растрових зображень.

Складання запиту на замовлення накидок

Для виконання запиту на прорахунок вартості, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону або скласти лист електронною поштою, в заголовку пишемо "Замовлення накидок", а в змісті: розміри накидок, кількість, їх кольору, прикріпити до листа технічні макети виробів, логотипи із зазначенням розмірів, розташування і типу нанесення. Замовлення накидок виконується оптовими партіями від 50 шт. Дані вироби комплектуються, іншими типами текстильної продукції: футболки, кепки, толстовки, торби, теніски та багато інших. З усіх питань щодо замовлення необхідно тримати зв'язок з одним менеджером, для того щоб уникнути втрати інформації, а також виникнення подальших розбіжностей.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map