Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Замовлення передників


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням рекламного текстилю, а саме одяг для корпоративних клієнтів. Замовлення передників для реклами, є найбільш ефективним способом просування бренду на ринок товарів і послуг. Дана продукція дозволяє вирішувати такі завдання як: дотримання корпоративного стилю, контроль охайності співробітників, виконує функцію реклами і економить гроші на ту ж рекламу. Дешевизна застосування рекламного текстилю пов'язана з тим що, це разові витрати які не залежать від щомісячних витрат на оренду рекламних площ, і в свою чергу може використовуватися протягом тривалих періодів часу.

Виготовлення передників під замовлення

Можна виконати замовлення передників індивідуального дизайну, а також розробити їх відповідно фірмовому стилю, з урахуванням корпоративних кольорів, форм, ліній і пропорцій присутніх на логотипах. Передники можна пошити з різними, візуальними і функціональними елементами: кишенями, клапанами, зав'язками та шлейками, з таких матеріалів, як: саржа, грета, болонья, дюспо, габардин та інших необхідних матеріалів. Часто замовлення передників виконують, для проведення різних заходів: презентацій, акцій, БТЛ, ярмарків, виставок і різного роду свят, корпоративів.

Замовлення передників з нанесенням

Також можна зробити замовлення передників з логотипами компанії та зображеннями інформаційного характеру. Друк на передниках можна робити різними методами: шовкографія (друк текстильними фарбами), нанесення термоплівки, термотрансферний друк, а також брендувати: пришивними шевронами, бирками, або вишивка на передниках. Для виконання нанесень і вишивок необхідно мати логотипи в векторних форматах. Ще передники з лого добре підходять для співробітників різних: магазинів, торгових центрів, готелів, ресторанів і кафе, або іншого робочого та обслуговуючого персоналу.

Замовлення передників на прорахунок і пошиття

Замовлення передників можна зробити по телефону або електронною поштою вказані на даному сайті в розділі "контакти". У змісті листа необхідно вказати: кількість, розміри і кольори передників, також можна прикріпити технічні макети та логотипи із зазначенням розмірів, а також розташування лого на виробі. У заголовку листа потрібно написати "Замовлення передників". З усіх питань щодо замовлення, необхідно тримати зв'язок з одним менеджером, для того щоб уникнути похибок і розбіжностей.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map