Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Головні убори


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Головні убори необхідні для більшості типів комплектів робочого одягу. Так само, як і інші типи робочого одягу, головні убори виконують захисну функцію від зовнішніх забруднювачів та інших факторів, крім того, мають максимально зручну форму для тих чи інших умов роботи.

Ще головні убори як один з типів корпоративного одягу повинні відповідати формам, лініям, пропорціям і кольорам присутнім на логотипах компанії. А також повинні бути брендовані тими ж логотипами або зображеннями і написами інформативного характеру, для підвищення запам'ятовування і впізнаваності клієнтами, бренду компанії та надаваних нею послуг або товарів, що продаються.

Пошиття головних уборів

Ми виконуємо пошиття головних уборів, яких велика безліч типів і при необхідності вони можуть бути пошиті з різних матеріалів, різноманітних кольорів, форми крою та відповідно корпоративному стилю компанії замовника.

При необхідності наші менеджери можуть виконати розробку дизайну головних уборів, для вашої компанії. Який буде наданий у вигляді векторного технічного макета.

Друк на головних уборах

Ми виконуємо друк на головних уборах такими способами як: шовкографія, термотрансфер, сублімація, або брендуємо нанесеннями термоплівок, вишивками, шкіряними тисненнями, бірками, нашивками і т.п., які можуть бути розташовані в різних місцях на виробі і мати різні розміри.

Для того що б зробити нанесення, друк або вишивки, потрібно мати логотипи та зображення у векторних форматах: *.ai або *.cdr. Якщо у вас є тільки растрові варіанти ваших логотипів, ми можемо виконати їх векторизацію, про дану послугу можна прочитати у відповідному розділі «Векторизация».

Купити головні убори

Для того що б придбати головні убори потрібно зв'язатися з одним із наших співробітників по телефону або електронною поштою, що вказані на даному сайті в розділі «Контакти». Для виконання розрахунку вартості потрібно надати таку інформацію, як: тип виробів, їх кількість, кольори, тип тканини і розміри, а для їх брендування, прикріпити до листа файл з зображеннями і вказати тип нанесення або друку, його розміри і розташування.

Також у нас можна придбати головні убори оптом від ста штук і більше, одного типу або від п'ятдесяти в разі якщо вони є частиною одного робочого комплекту і виконані з такого ж матеріалу що й інші типи одягу, такого комплекту. Ще ви можете подивитися на зразки готових типів одягу в нашому офісі, який знаходиться в Києві.


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map