Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Медична, саржа, оксфорд
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 120-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Халати


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія виробляє і реалізує медичні халати різної складності з використанням широкого асортименту тканин і фурнітури. Ми можемо запропонувати широкий вибір моделей халатів з можливістю розробки індивідуальних моделей халатів.

В наявності завжди є вже готові халати, базових моделей, які можна брендувати написами і логотипами методами трафаретного друку або комп'ютерної вишивки логотипів.

Ми пропонуємо виготовлення (пошиття) халатів, різної складності, дизайнів, для застосування в різних сферах. Ми можемо виготовити халати для медецинские установ з тканин високої якості, з різними якісними і властивими характеристиками. Це можуть бути халати з голландської тканини з кровоотлаківающімі властивостями, може бути звичайна саржа або інші тканини діагональної групи.

Ми можемо пошити робочі халати. Вони можуть бути виготовлені з різних тканин, різних моделей та різними властивостями. Якщо Ви не можете знайти задовольняє Вас вид халата, наші дизайнери зможуть запропонувати інші, більш відповідальні Вашому баченню халати, підкреслити оригінальність і брендувати логотипами і написами Вашого установи / організації.

Ми можемо зробити нанесення фарбою (шовкографія), або ж вишити логотипи методом комп'ютерної (машинної) вишивки.Подібні матеріали халати


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map