Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Болонья, гретта, саржа, ортон, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Жилети утеплені


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Один з видів одягу, пошиття якого у нас можна замовити, це жилети утеплені. Дані вироби використовуються нашими клієнтами в якості реклами, корпоративного одягу і для проведення різних святкових подій та заходів: політичних-акцій, презентацій, агітацій, промо-акцій, виставок, ярмарків, концертів, виступів та кейтирингів. Жилети утеплені використовуються в холодну пору року, співробітниками яким доводиться працювати в не приміщення або в приміщеннях з низькою температурою, яка необхідна для зберігання певних типів продукції.

Застосування жилетів утеплених, в корпоративних і рекламних цілей, підвищує запам'ятовування і впізнаваність бренду компанії, а також значно виділяє співробітників на тлі інших, особливо, це важливо коли дві і більше організації працюють на одній торговій або офісної площі. Даний тип реклами дешевший порівняно з іншими, тому що не потребує щомісячних платежів на продовження такої реклами, вона може використовуватися в різних умовах, необмежену кількість часу і не прив'язана до одного місця.

Пошиття жилетів утеплених

Для пошиття жилетів утеплених використовуються різні тканини, в основному це: болонья, оксфорд, дюспо, плащова та їм подібні. Так само жилети можуть мати різне оформлення, тобто вони можуть мати різні типи кишень, по-різному застібатися, можуть мати клапани і шлейки або навіть короткі рукава. Як утеплювач і наповнювача для жилетів утеплених, може використовуватися: синтепон, синтепух, пух/перо, мікрофібра, віскоза, фліс, бамбукове волокно, ліоцелл (тенцель), холлофайбер, бавовна, шерсть, тінсулейт, стьобане полотно та багато ін.

Для узгодження зовнішнього вигляду виробів можна використовувати технічні макети, їх перевага це безвтратність, швидкість і зручність коригування або деталізації дизайну жилета. Так само ми виконуємо розробку дизайну одягу відповідно стилю компанії, кольору, формам або пропорціям, наявним на корпоративних логотипах. Кольори такого одягу обмеженій тільки кольорами матеріалів, представлених на ринку в момент замовлення на виробництво даної продукції.

Друк на жилетах утеплених

Друк на жилетах утеплених може бути виконаний різними способами такими як, шовкографія, друк сублімаційній, термотрансферний, а також можна брендувати їх вишивками, нашивками, пришивними тисненнями на шкірі, термоплівка, бірками, розмірниками, ярликами і т.п. Для того що б зробити друк, нанесення або вишивку на жилетах, потрібно мати логотипи в файлах векторних форматів, таких як: *.cdr і *.ai.

Зображення можуть мати різні розміри і розташування на дутих жилетах: на грудях, на всю спину, на кишенях і клапанах. Для узгодження деталей друку, їх розмірів і розташувань, ми використовуємо ті ж технічні макети, які розробляються для дизайну жилета.

Купити жилети утеплені

У нас можна купити жилети утеплені оптом від п'ятдесяти виробів або більше, ціна на них розраховується також по оптовому принципу. Для того що б порахувати вартість, потрібно написати нам листа на електронну скриньку, з таким змістом: тип виробів, їх кількість, розміри, кольори, тип використовуваних матеріалів. Якщо потрібно робити друк на жилетах логотипів або написів, вкажіть: їх тип, розміри і розташування, а макети зображень у векторних форматах прикріпіть до листа.

Найближчим часом з вами зв'яжуться для надання всієї необхідної інформації. Так само ми виконуємо відвантаження готових виробів в зручному для клієнта місці або відправку в інші регіони України, службами доставки. Подивитися на зразки жилетів утеплених можна в нашому офісі, який знаходиться в Києві.Подібні матеріали жилети


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map