Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Болонья, гретта, саржа, ортон, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Жилети дуті


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Жилети дуті це один з видів текстилю який ми шиємо для наших клієнтів, які виступають в якості робочого, корпоративного одягу брендованого логотипами і відповідно застосовувані в ролі додаткової реклами.

Дуті жилети часто використовуються такими типами працівників як: промоутери, офіціанти, співробітники СТО, складів, будівельники, вантажники та інший персонал якому доводиться працювати поза приміщеннями. Також їх використовують для проведення промо-акцій, політичних акцій та агітацій, презентацій, виставок, ярмарків, концертів і виступів, спортивних турнірів, кейтирингів і багато ін.

Пошиття жилетів дутих

Наша компанія виконує пошив жилетів дутих з різних матеріалів, різних форм крою, розмірів і кольорів, з використанням безлічі видів фурнітури, доповненням різноманітними функціональними і візуальними елементами. Також ми виконуємо розробку дизайну жилетів у відповідності з корпоративним стилем компанії замовника, з урахуванням кольорів, форм, пропорцій, ліній, які присутні на їх логотипах.

Також для попереднього узгодження зовнішнього вигляду дутих жилетів, ми виконуємо їх технічне макетування. На даному етапі є можливість коригувань і доробок деталей таких виробів.

Друк на жилетах дутих

Ми виконуємо друк на жилетах дутих та брендування іншими способами, такими як: шовкографія, сублімація, термотрансферний друк, вишивка, пришивні шеврони, тиснення на шкірі, бірки, розмірники, цінники, нашивки і т.п.

Для того що б робити брендування логотипами дутих жилетів, будь-яким із способів, потрібно мати дані зображення в файлах векторних форматів, таких як: *.ai і *.cdr. Але й за наявності файлів зображень в растрових форматах таких як: *.jpg, *.jpeg, *.bmp, *.tiff, *.png або *.gif, ми можемо виконати їх векторизацію, а саме перемалювання на підставі поданих.

Купити жилети дуті

У нас можна купити дуті жилети оптом від п'ятдесяти штук або більше. Для того щоб виконати розрахунок вартості замовлення, потрібно зв'язатися з одним із наших співробітників за допомогою контактів, вказаних на даному сайті у відповідному розділі. Для швидкого прорахунку, необхідна вказати таку інформацію: тип виробів, їх кількість, розміри, кольори і тип тканини, а для того що б виконати їх брендування, потрібно вказати: спосіб брендування, його розміри і розташування на жилетах, самі ж зображення потрібно прикріпити до листа.Подібні матеріали жилети


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map