Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Комбінезони


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Комбінезони це один з різновидів спецодягу, захисного одягу, для співробітників що працюють в специфічних умовах, та ті що вимагають додаткового захисту чи зручності її використання. Зазвичай такий тип одягу має ряд функціональних зручностей, як додаткові кишені з клапанами на липучках або застібках, додаткові шлейки, петлі і багато іншого.

Також комбінезони використовуються як один з типів корпоративного одягу, які брендуються логотипами компанії, написами і зображеннями інформативного характеру.

Пошиття комбінезонів

Ми виконуємо пошиття комбінезонів з різних матеріалів, з різними відштовхуючими просоченнями, з тканин різної фактури і щільності, різних кольорів, форм крою та різними функціональним елементами.

Комбінезони можуть бути розроблені під найнеймовірніші потреби, мати розширену функціональність, наприклад: рукава що пристібаються, кріплення для рюкзаків, додаткових сумок і секцій, мати повністю збірну форму, додаткові ущільнювачі або утеплювачі, клапани які стягуються, нашивки на липучках і т.д. Також їх часто комплектують робочими куртками і сорочками.

Друк на комбінезонах

У нас можна замовити друк та брендування комбінезонів різними способами такими як: шовкографія, термотрансферний друк, друк сублімаційний, нанесення термоплівки, вишивка, шеврони, нашивки, бірки, розмірники, цінники, пришивні тиснення на шкірі. Всі типи нанесень можуть бути різних розмірів і мати різне розташування: на кишенях, клапанах, на лівих грудях і ін.

Розрахунок вартості брендування виконується індивідуально, на підставі матеріалів, що витрачаються та зміни їх вартості на ринку. Середні ціни по кожному типу брендування вказані в таблицях і розділах відповідних назвам способів друку, нанесень і вишивок.

Купити комбінезони

Для того щоб купити комбінезони потрібно зв'язатися з нашим співробітником по телефону або іншим зручним способом скориставшись контактами зазначеними у відповідному назвою розділі. Так само для прорахунку вартості потрібно повідомити нашим менеджерам таку інформацію: тип виробів, їх кількість, розміри, кольори, бажаний тип тканини, відправити поштою логотипи та зображення які необхідно наносити, вказати їх розміри, і розташування на комбінезонах, тип брендування.

Крім того можна ознайомиться зі зразками і типами продукції в нашому офісі який знаходиться в Києві. Ще ми виконуємо відвантаження в будь-якому зручному для вас місці в межах Києва або відправку в інші регіони України службами доставки. Також у нас можна купити комбінезони оптом від 50 шт. і більше.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map