Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Плащові, болонья, саржа, оксфорд
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 120-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Куртки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми є торговою, текстильно-виробничою та друкарсько-виробничою компанією. Виготовляємо різні типи текстилю для різних організацій, їх співробітників та застосування його в рекламних цілях. Куртки, це тільки один з типів продукції який ми шиємо, також ми продаємо готові типи продукції інших виробників, таких як: Fruit of the Loom, B&С, Sol's і Stedman. Вони користуються великим попитом, завдяки своїй високій якості і зручності.

Куртки застосовуються співробітниками різних організацій, яким доводиться працювати в холодну пору року, поза приміщеннями, або приміщеннях з низькою температурою. В основному це: будівельники, співробітники СТО, заправок, кур'єри, робочі складів, промоутерів. Також їх купують спортивні організації, на виїзні турніри на природі, політичні організації та рекламні компанії.

Пошиття курток

Ми виконуємо пошиття курток з різних тканин, а також відповідно корпоративному стилю, за вашими макетами або ми можемо виконати їх розробку з урахуванням всіх побажань, а також формам, лініям, кольорам та їх пропорціям, присутніми на логотипах компанії. Крім того куртки можуть мати різні конфігурації, врізаними або накладними кишенями, капюшоном що пристібається, капюшоном який збирається в комір, без капюшона, з додатковим утепленням і підкладками, різними способами застібання і клапанами з липучками або ґудзиками, стяжками або гумками і багато ін.

Друк на куртках

Ми виконуємо друк на куртках, нанесення текстильних термоплівок, вишивку, а також брендуємо пришивними шевронами, нашивками, тисненнями на шкірі, бирками і розмірники. Логотипи на куртках можуть бути розташовані в різних місцях і мати різні розміри: на лівих грудях, на всю спину, на рукавах, клапанах, кишенях, уздовж кантів виробу або інших місцях.

Вартість на друк для зручності прирівнюється до таблиці розмірів і форматів паперу: А3, А4, А5, для шовкографії ще враховується кількість застосовуваних кольорів. А наприклад вишивка розраховується від кількості стібків що покривають площу зображення. Більш детально про кожен тип брендування і вартість на них, можна прочитати в розділі "Брендування" на даному сайті.

Купити куртки

Купити куртки можна за телефоном, вказаним в контактах або написати нам листа на прорахунок вартості з описом необхідного типу виробу, вказати виробника, а також його кількість, розміри, кольори і прикріпити файл з логотипом. При необхідності брендування курток, потрібно вказати його тип, розміри і розташування. Незабаром вам прийде лист з відповіддю, в якому будуть вказані: вартість виробів, вартість брендування, терміни відвантаження, способи оплати та документообігу.

Також у нас можна купити куртки оптом від 50 шт. і більше. Перед тим як зробити замовлення, ви можете подивитися на зразки подібних виробів в нашому офісі, ми знаходимося в Києві. Також ви можете домовиться з нашим менеджером, що б зустрітися з ним у зручному для вас місці.Подібні матеріали куртки


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map