Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Сорочкові
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-180гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Сорочки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

У нас можна купити сорочки відомих брендів, виробників рекламного та промо-одягу, або замовити розробку і пошиття індивідуального дизайну. Такі вироби використовуються нашими клієнтами для рекламних акцій, промо-акцій, виставок, політичних акцій, презентацій, кейтирингів, а також як частина корпоративного одягу своїх співробітників.

Замовляйте сорочки! Ми виготовимо для вас дані вироби з урахуванням усіх побажань і надрукуємо на них логотипи та зображення. Це хороший спосіб заявити про себе на ринку і виділитися серед інших компаній, що пропонують подібні товари та послуги, а також допоможе вашим клієнтам краще запам'ятати і впізнавати вас.

Пошиття сорочок

Ми виконуємо пошиття сорочок як чоловічих, так і жіночих, різних форм крою, складності виробу, різних кольорів, з різних за якістю матеріалів та їх щільності, що дозволяє формувати пропозиції для різних бюджетів і різних потреб застосування такої продукції, як разові акції або для постійного їх використання співробітниками.

При необхідності ми виконуємо розробку дизайну сорочки відповідно корпоративному стилю компанії. Узгодження таких дизайнів виконується на підставі технічних макетів, які розробляються нашими дизайнерами конструкторами. Це дозволяє швидко корегувати і допрацьовувати деталі виробу.

Друк на сорочках

Для друку на сорочках ми використовуємо різні методи: сублімаційний друк, нанесення термоплівок, шовкотрафаретний друк, або брендувати такими способами як: комп'ютерна вишивка, пришивними шевронами, нашивками, бірками, розмірниками, ярликами, пришивними тисненнями на шкірі.

Друк на сорочках логотипів компанії доповнює зовнішній вигляд виробу, надає йому завершеність, також хороший спосіб реклами, який так необхідний більшості компаній, підприємств і організацій.

Розташування і розміри логотипів на сорочках може бути різними, для узгодження друку ми використовуємо ті ж технічні макети, які розробляються при пошитті.

Купити сорочки

У нас можна купити сорочки оптом, партіями від п'ятдесяти виробів або більше. Вартість на партію замовлення розраховується по оптовому принципом: малий опт, середній опт і великий опт. Для того, щоб зробити замовлення і розрахувати вартість, потрібно написати нам електронного листа на адресу вказану в контактах, на даному сайті. У листі потрібно вказати такі дані як: тип виробів, їх кількість, розміри, кольори і тип тканини.

Найближчим часом з вами зв'яжеться один з наших співробітників для оприлюднення вартості, термінів виготовлення і способу оплати на виготовлення продукції. До того ж ви можете подивитися на зразки при зустрічі або в нашому офісі, який знаходиться в Києві.


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map