Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фланель, габардин, креп, твід, льон, саржа
Склад: Залежить від типу тканини
Щільність: 140-320гр/м2
Виробник: Україна
Размір: S-XХXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Робочі штани


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Робочі штани це невід'ємна частина комплекту робочого одягу та спецодягу, які виконують захисну функцію від різних типів забруднювачів та інших факторів. Такі вироби зазвичай комплектуються: сорочками, куртками, вітрівками, жилетами, головними уборами, футболками або майками і багато ін.

Так само робочі штани виступають в ролі корпоративного одягу, тому їх часто брендують логотипами і розробляють відповідно стилю компанії. Тим самим вони виконують роль допоміжної реклами, підвищує запам'ятовування і впізнаваність бренду компанії, її клієнтами.

Пошиття робочих штанів

Пошиття робочих штанів як і інших типів виробів, може бути виконані відповідно корпоративному стилю, вони можуть мати різні конфігурації, форми крою, наявність функціональних і візуальних елементів, з використанням різної фурнітури, і з урахуванням усіх побажань наших замовників.

Для узгодження зовнішнього вигляду кінцевих виробів ми виконуємо попереднє технічне макетування, що дозволяє затвердити всі деталі, ще перед тим як виконуватиметься пошив робочих штанів.

Друк на робочих штанях

Ми виконуємо брендування і друк на робочих штанях різними способами: це друк фарбами (шовкографія), нанесення термоплівок, вишивками, шевронами, нашивками, бірками, розмірниками, тисненнями на шкірі або ін. Зображення можуть мати різні розміри і розташування на виробі. Тому для узгодження їх розташувань ми використовуємо ті ж технічні макети що при розробці та пошитті самих виробів.

Для того щоб зробити нанесення на робочі штани, будь-яким із способів, нам потрібно отримати від вас зображення логотипів у векторному форматі: *.cdr або *.ai. У тому випадку, коли у вас є тільки растрові файли, ми можемо виконати їх векторизацію, що займе якийсь час, а також вартість даних робіт буде включена в замовлення і розподілена на одиницю товару.

Купити робочі штани

Якщо ви вирішили зробити замовлення і придбати робочі штани вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером по телефону вказаному в контактах або написати лист, що містить таку інформацію: тип виробів, кількість, кольорів, розміри і тип тканини, для нанесень вкажіть тип нанесення, його розміри і розташування, не забутьте прикріпити до листа файл з зображеннями логотипів. Незабаром вам повідомлять вартість, терміни виготовлення і спосіб оплати.

У нас можна купити робочі штани оптом від 50 шт. або більше. Також ми можемо виконати відвантаження готової продукції в зручному для вас місці в межах Києва, але це потрібно попередньо обумовлювати або відправку в інші регіони України службами доставки.


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map