Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Сигнальний спецодяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Спецодяг зі світло відбиваючою стрічкою це спеціально розроблений одяг, що має сигнальну функцію тому її ще називають сигнальним одягом. При потраплянні світла на ці стрічки він відбивається, кут відбиття світла дуже великий завдяки дрібним вкрапленням блискіток (як би мікро дзеркал), площини яких повернені в різних напрямках. Завдяки такому ефекту відбиваючу стрічку неможливо не помітити. Так само стрічки забарвлюють в різні, яскраві кольори, для того що б людина не могла переплутати відображення від сигнальних стрічок зі звичайним відображенням від металевих, дзеркальних або скляних поверхонь. В основному такі стрічки пришиваються на одяг співробітників, які працюють поруч з дорогою або на майданчиках де працює важка техніка, будівництвах. Виготовлення спецодягу зі світло відбиваючою стрічкою: жилети, куртки, накидки, комбінезони, штани і т. п, це тільки один з профілів нашої діяльності.

Пошиття сигнального спецодягу

Нами шиється спецодяг на замовлення клієнта, з урахуванням всіх необхідних йому деталей, яких не будь кишень, застібок, люверсів, клапанів і т.д. Можна замовити пошиття і розробку дизайну сигнального спецодягу, ми виконуємо пошиття таких виробів з різних матеріалів, різних форм крою, розмірів, конфігурацій з використанням різної фурнітури і багато ін. Для розробки і узгодження деталей спецодягу ми виконуємо технічне макетування, що дозволяє корегувати і допрацьовувати деталі виробів, без витрат часу і коштів на пошив зразків.

Друк на сигнальному спецодязі

У нас можна замовити друк на сигнальному спецодязі такими способами як: шовкотрафаретний друк, друк сублімацією, термотрансферний друк, а також брендувати іншими способами: термоплівкою, вишивками, шевронами, нашивками, тисненнями на шкірі, бірками, розмірниками, цінниками, етикетками та ін. Брендування будь-яким із способів виконується на підставі зображень і логотипів в векторних форматах файлів: *.cdr або *.ai.

Також ми виконуємо векторизацію зображень у випадку якщо у вас є картинки логотипів тільки в растрових форматах файлів. Більш детально про дану процедуру, можна прочитати в розділі «Векторизация».

Купити сигнальний спецодяг

У нас можна купити сигнальний спецодяг оптом від 50 шт. як одного типу виробів так і повноцінних комплектів, для певного типу співробітників. Для того щоб ми могли прорахувати вартість замовлення нам потрібно отримати від вас таку інформацію як: тип виробів, їх розміри, кольори, кількість, типи застосовуваних тканин, а також при необхідності їх брендування потрібно вказати, спосіб друку або нанесення, його розмір і розташування. Зображення з логотипами і написами потрібно прикріпити до листа у векторному форматі. Незабаром з вами зв'яжуться для надання розрахунку вартості, термінів виготовлення і способів оплати.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map